CKEditor 5 Plugin Pack (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Color
ne: रंग
