CKEditor 5 Plugin Pack (1.3.2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Color
hy: Գույն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
