CKEditor 5 Premium Features (1.4.0) - en to he translation catalogue (53 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: On
he: פעיל

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Sent
he: נשלח

en: Notifications
he: הודעות

en: Port
he: פורט

en: First
he: ראשון

en: Units
he: יחידות

en: Diff
he: שינוי

en: Changed
he: השתנה

en: Formats
he: תבניות

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Statement
he: הצהרה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Collaboration
he: שיתוף פעולה

en: Not set
he: לא נקבע

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל
