CKEditor 5 Read More (1.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Button
ar: زر

en: About
ar: حول
