CKEditor5 Sections (8.x-1.0-alpha15) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Template
fa: قالب

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش
