CKEditor5 Sections (8.x-1.0-alpha15) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Plugins
he: פלאגינים

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור
