CKEditor5 Sections (8.x-1.0-alpha15) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: No items selected.
id: Tidak ada item yang terpilih.

en: Plugins
id: Plugin

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Add link
id: Tambah tautan

en: Filter format
id: Format filter
