CKEditor5 Sections (8.x-1.0-alpha15) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Sections
nl: Secties

en: Advanced configuration
nl: Geavanceerde instellingen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Filter format
nl: Filter formaat

en: Linkit profile
nl: Linkit-profiel

en: Select entity
nl: Entiteit selecteren

en: Linkit enabled
nl: Linkit ingeschakeld

en: Enable Linkit for this text format.
nl: Linkit inschakelen voor dit tekstformaat.

en: Select the Linkit profile you wish to use with this text format.
nl: Selecteer het Linkit-profiel dat u met dit tekstformaat wilt gebruiken.

en: Please select the Linkit profile you wish to use.
nl: Selecteer het Linkit-profiel dat u wilt gebruiken.

en: Select @label
nl: Selecteer @label
