CKEditor5 Sections (8.x-1.0-alpha15) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Template
ro: Șablon

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Add link
ro: Adăugare legătură

en: Filter format
ro: Format filtru
