CKEditor5 Sections (8.x-1.0-alpha15) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Template
lt: Šablonas

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda
