CKEditor 4 LTS - WYSIWYG HTML editor (1.0.0) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Links
lt: Nuorodos

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Format
lt: Formatas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Table
lt: Lentelė

en: Button
lt: Mygtukas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Caption
lt: Antraštė

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: Insert Image
lt: Įterpti paveikslėlį

en: Cache cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: button
lt: mygtukas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Language list
lt: Kalbų sąrašas

en: New group
lt: Nauja grupė
