CKEditor 4 LTS - WYSIWYG HTML editor (1.0.4) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Links
az: Linklər

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Save
az: Saxla

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Table
az: Cədvəl

en: Align
az: Sıralama

en: Button
az: Düymə

en: Rows
az: Sıralar

en: Tools
az: Alətlər

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Copy
az: Köçür

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: About
az: Haqqında

en: Accessibility features
az: Əlçatanlıq xüsusiyyətləri

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Language list
az: Dil siyahısı

en: Styles
az: Üslublar

en: Alternative text
az: Alternativ mətn
