CKEditor Media Embed Plugin (2.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Anchor
hu: Horgony

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Installed
hu: Telepített

en: Unlink
hu: Hivatkozás eltávolítása

en: About
hu: Leírás

en: Notification
hu: Értesítés

en: Uses
hu: Használat

en: Media Embed
hu: Média beágyazása
