CKEditor Media Embed Plugin (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Provider
az: Provayder

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
