CKEditor Media Embed Plugin (8.x-1.13) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Link
ar: رابط

en: Anchor
ar: المرساة

en: Provider
ar: المزود

en: Installed
ar: مثبت

en: Unlink
ar: فك ارتباط

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
