CKEditor Standalone Styles (2.1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Styles
fa: استایل ها
