Ckeditor templates user interface (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Preview
ar: معاينة

en: Icon
ar: أيقونة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Template
ar: القالب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
