Ckeditor templates user interface (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन
