Ckeditor templates user interface (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: ID
ur: شناخت

en: Text format
ur: متن کی آرائش
