Claro (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: Release notes
ar: ملاحظات النسخة

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Core
ar: النواة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Web Server
ar: خادم الشبكة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: System
ar: النظام

en: Select all rows in this table
ar: اختر كل الصفوف في هذا الجدول

en: Deselect all rows in this table
ar: ألغ اختيار كل الصفوف في هذا الجدول

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Sort descending
ar: التصنيف التنازلي

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص

en: Claro
ar: كلارو

en: Claro settings
ar: إعدادات كلارو

en: Tabs display toggle
ar: تبديل عرض علامات التبويب
