Claro (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Release notes
uk: Примітки до випуску

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Core
uk: Ядро

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: System
uk: Система

en: Select all rows in this table
uk: Вибрати всі рядки в таблиці

en: Deselect all rows in this table
uk: Зняти вибір всіх рядків

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: mobile
uk: мобільний

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: wide
uk: широкий

en: Sort descending
uk: Впорядкування за спаданням

en: Sort ascending
uk: Впорядкування за зростанням

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал

en: Loading…
uk: Завантаження ...

en: The default administration theme for Drupal 8 was designed with clean lines, simple blocks, and sans-serif font to emphasize the tools and tasks at hand.
uk: Базова адміністративна тема Друпал 8 містить в дизайні чисті лінії, прості блоки та шрифт sans-serif, щоб зробити наголос засобах і завданнях, що завжди під рукою.

en: First page
uk: Перша сторінка

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему

en: Zero items selected
uk: Не вибрано жодної позиції

en: All @count items selected
uk: Всі @count позицій вибрано

en: Select all media
uk: Вибрати всі медіа

en: Claro settings
uk: Налаштування Claro

en: Tabs display toggle
uk: Перемикач відображення вкладок
