Claro (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: System
hy: Համակարգ

en: Select all rows in this table
hy: Ընտրել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Deselect all rows in this table
hy: Հանել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ
