Claro (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Download
fa: دانلود

en: Version
fa: نسخه

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Core
fa: هسته

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Web Server
fa: وب سرور

en: Database
fa: پایگاه داده

en: System
fa: سیستم

en: Select all rows in this table
fa: انتخاب همه سطرها در این جدول

en: Deselect all rows in this table
fa: عدم انتخاب همه سطرها در این جدول

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Memory limit
fa: محدودیت حافظه

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Sort descending
fa: مرتب‌سازی نزولی

en: Sort ascending
fa: مرتب‌سازی صعودی

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Loading…
fa: بارگزاری...

en: General System Information
fa: اطلاعات عمومی سیستم
