Claro (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Version
te: సంచిక

en: Release notes
te: విడుదల నోట్సు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Help
te: సహాయం

en: Database
te: డేటాబేస్

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి
