Claro (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Core
he: ליבה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: System
he: מערכת

en: Select all rows in this table
he: בחירת כל השורות בטבלה

en: Deselect all rows in this table
he: בטל בחירת כל השורות בטבלה

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
