Anti-Spam by CleanTalk (9.1.9) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Comments
uk: Коментарі

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Delete all
uk: Видалити все

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: No users found
uk: Не знайдено жодного користувача

en: Access key
uk: Ключ доступу
