Anti-Spam by CleanTalk (9.2.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Access key
nl: Toegangssleutel
