Anti-Spam by CleanTalk (9.2.6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Regular expression
sv: Reguljärt uttryck

en: Access key
sv: Åtkomstnyckel
