Anti-Spam by CleanTalk (9.3.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Comments
es: Comentarios

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: Regular expression
es: Expresión regular

en: Access key
es: Clave de acceso
