Click & Pledge CONNECT Module (8.x-1.2001000204) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: here
ar: هنا

en: Button
ar: زر

en: Close
ar: إغلاق

en: Form
ar: النموذج

en: Overlay
ar: الطبقة

en: and
ar: و

en: close
ar: إغلاق
