Click & Pledge CONNECT Module (8.x-1.2003000101) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Type
de: Typ

en: Actions
de: Aktionen

en: Image
de: Bild

en: Settings
de: Einstellungen

en: Note:
de: Hinweis:

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: Active
de: Aktiv

en: Inactive
de: Inaktiv

en: Close
de: Schließen

en: Nickname
de: Spitzname

en: Expired
de: Abgelaufen

en: Group Name
de: Gruppenname

en: Channel Name
de: Kanalname

en: close
de: Schließen

en: Form Name
de: Formularname

en: Display Type
de: Anzeigetyp

en: Verify
de: Überprüfen

en: Last Modified
de: Zuletzt geändert

en: Account Number
de: Kontonummer

en: Add Form
de: Formular hinzufügen
