Click & Pledge CONNECT Module (8.x-1.2005000010) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Active
he: פעיל

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Button
he: כפתור

en: Close
he: סגירה

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Form
he: טופס

en: and
he: וגם
