Click & Pledge DrupalCommerce (8.x-03.2008000000) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Year
ar: السنة

en: Mode
ar: النمط

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Live
ar: مباشر
