Click & Pledge DrupalCommerce (8.x-03.2008010000) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Terms & Conditions
pl: Warunki i zasady

en: Label
pl: Etykieta

en: Year
pl: Rok

en: Mode
pl: Tryb

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: 2 Weeks
pl: 2 tygodnie

en: 6 Months
pl: 6 miesięcy

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: COD
pl: Za pobraniem

en: eCheck
pl: e-czek

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: You have entered an expired credit card.
pl: Podana karta kredytowa jest przedawniona.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
pl: Podano numer karty kredytowej typu, który nie jest obsługiwany.

en: Payment Methods
pl: Sposoby płatności
