Click & Pledge DrupalCommerce (8.x-03.2008010100) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Mode
ur: طریقۂ کار
