Click & Pledge DrupalCommerce (8.x-03.2008100000) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Terms & Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Year
nl: Jaar

en: Mode
nl: Modus

en: Month
nl: Maand

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: 2 Weeks
nl: 2 weken

en: 6 Months
nl: 6 maanden

en: Credit Card Number
nl: Credit Card-nummer

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: COD
nl: Contant bij levering

en: eCheck
nl: eCheque

en: You have entered an invalid credit card number.
nl: U hebt een ongeldig kaartnummer opgegeven.

en: Verify
nl: Controleren

en: Recurring
nl: Terugkerend

en: You have entered an expired credit card.
nl: U heeft een credit card ingevoerd die reeds vervallen is.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
nl: U heeft een creditcard-nummer van een niet ondersteund kaarttype ingevuld.

en: Payment Methods
nl: Betaalmethodes

en: You have entered an invalid CVV.
nl: U heeft een ongeldige CVV ingevuld.
