Cloud (3.0.0) - en to ca translation catalogue (212 entries)

en: tags
ca: etiquetes

en: Images
ca: Imatges

en: enable
ca: habilita

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Payer
ca: Pagador

en: Private
ca: Privat

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: Log
ca: Registre

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Resources
ca: Recursos

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Version
ca: Versió

en: view
ca: mostra

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: Monthly
ca: Mensualment

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Container
ca: Contenidor

en: Category
ca: Categoria

en: Containers
ca: Contenidors

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Schedule
ca: Planificar

en: View
ca: Mostra

en: Manage
ca: Gestiona

en: Refresh
ca: Refresca

en: Region
ca: Regió

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Attachment
ca: Adjunt

en: States
ca: Estats

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Exclude
ca: Exclou

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Date format
ca: Format de la data

en: Block
ca: Bloc

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Off
ca: Inactiu

en: Host
ca: Servidor

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Conditions
ca: Condicions

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Processor
ca: Processador

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Scale
ca: Escalar

en: Volume
ca: Volum

en: standard
ca: estàndard

en: Details
ca: Detalls

en: Amount
ca: Import

en: State
ca: Estat

en: Owner
ca: Propietari

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Start
ca: Inici

en: Role
ca: Rol

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Kind
ca: Tipus

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Order
ca: Ordre

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Template
ca: Plantilla

en: Profile
ca: Perfil

en: Operation
ca: Operació

en: Duration
ca: Durada

en: Notifications
ca: Notificacions

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Rules
ca: Regles

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Pending
ca: Pendent

en: Key
ca: Clau

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Source
ca: Font

en: Accept
ca: Accepta

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Limit
ca: Límit

en: Period
ca: Punt

en: Long
ca: Llarg

en: Target type
ca: Tipus d'objectiu

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Days
ca: Dies

en: Extend
ca: Amplia

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Max
ca: Màx

en: Scope
ca: Àmbit

en: Schedules
ca: Planificacions

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: Standard
ca: Estàndard

en: Status Code
ca: Codi d'estat

en: Attach
ca: Adjunta

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Workspace
ca: Espai de treball

en: Run
ca: Executa

en: disable
ca: inhabilita

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: S3 Bucket
ca: Contenidor S3

en: Limits
ca: Límits

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Apply
ca: Aplica

en: Assign
ca: Assigna

en: Copy
ca: Copia

en: Common
ca: Comú

en: Yearly
ca: Anualment

en: Once a day
ca: Un cop al dia

en: Profiles
ca: Perfils

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Addresses
ca: Adreces

en: Organization
ca: Organització

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Annotations
ca: Anotació

en: Others
ca: Altres

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Source Type
ca: Tipus d'origen

en: Store name
ca: Nom de la botiga

en: Admin
ca: Administrador

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: Change date
ca: Canvia la data

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Min
ca: Mínim

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Resource
ca: Recurs

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Spreadsheet
ca: Full de càlcul

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Pager options
ca: Opcions del paginador

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Service Name
ca: Nom del servei

en: Claim
ca: Demanda

en: Master
ca: Mestre

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Resource type
ca: Tipus de recurs

en: There is no @label yet.
ca: Encara no hi ha @label.

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
ca[0]: %action s'ha aplicat a @count element.
ca[1]: %action s'ha aplicat a @count elements.

en: Update this item
ca: Actualitza aquest element

en: Completed @current step of @total.
ca: S'ha completat el pas @current de @total.

en: Entity link
ca: Enllaç a entitat

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: Workspaces
ca: Espais de treball

en: Workspace ID
ca: Identificador de l'espai de treball

en: Apply to selected items
ca: Aplica als elements seleccionats

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.

en: Are you sure you want to delete this @item? | Are you sure you want to delete these @items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest @item?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests @items?

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
ca[0]: S'ha suprimit @count element.
ca[1]: S'han suprimit @count elements.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
ca[0]: @count element no s'ha suprimit perquè no teniu els permisos suficients.
ca[1]: @count elements no s'han suprimit perquè no teniu els permisos suficients.
