Cloud (3.1.0) - en to az translation catalogue (121 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: view
az: görünüş

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Variable
az: Dəyişən

en: Image
az: Şəkil

en: Container
az: Konteyner

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Manage
az: İdarə et

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Attachment
az: Qoşma

en: States
az: Dövlətlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Exclude
az: Xaricdir

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Block
az: Blok

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Location
az: Məkan

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Field name
az: Sahə adı

en: Nodes
az: Materiallar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Key
az: Açar

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Source
az: Mənbə

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Workflow
az: İş axını

en: Revert
az: Qaytarma

en: Selector
az: Seçici

en: Extend
az: Əlavələr

en: Info
az: Məlumat

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Cron
az: Kron

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Standard
az: Standart

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Workspace
az: İş sahəsi

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Copy
az: Köçür

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Parameter
az: Parametr

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Min
az: Minimum

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Allow multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlərə icazə verin

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
