Cloud (6.0.0-rc4) - en to si translation catalogue (60 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Next
si: ඊලඟ

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: value
si: අගය

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Totals
si: එකතුව

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Public
si: පොදු

en: Log
si: ලොග එක

en: more
si: තවත්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: You are not authorized to access this page.
si: මෙම පිටුවට පැමිනීමට ඔබට අවශ්‍ය බලය නැත.

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: Count
si: එකතුව

en: Day
si: දවස

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල

en: day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: critical
si: අවදානම්

en: Permissions
si: අවසර

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
