Cloud (all releases) - en to gl translation catalogue (271 entries)

en: tags
gl: etiquetas

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Next
gl: Seguinte

en: enabled
gl: activado

en: enable
gl: activar

en: value
gl: valor

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Totals
gl: Totais

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Private
gl: Privado

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: Log
gl: Rexistro

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Resources
gl: Recursos

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: None
gl: Ningún

en: default
gl: predeterminado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Variable
gl: Variábel

en: Image
gl: Imaxe

en: Container
gl: Contedor

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: up
gl: arriba

en: Import
gl: Importar

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Large
gl: Grande

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Icon
gl: Icona

en: Schedule
gl: Programación

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Manage
gl: Xestionar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Region
gl: Área

en: Event
gl: Evento

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Attachment
gl: Anexo

en: States
gl: Estados

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Check
gl: Comprobar

en: status
gl: estado

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: no
gl: non

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Create
gl: Crear

en: Exclude
gl: Excluír

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Module
gl: Módulo

en: Off
gl: Desactivado

en: Host
gl: Anfitrión

en: Never
gl: Nunca

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Revisions
gl: Revisión

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Count
gl: Contar

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Conditions
gl: Condicións

en: N/A
gl: N/D

en: OK
gl: Aceptar

en: Nodes
gl: Nodos

en: Authored by
gl: Creado por

en: Processor
gl: Procesador

en: 1 day
gl: 1 día

en: Scale
gl: Escala

en: Medium
gl: Medio

en: standard
gl: estándar

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Details
gl: Detalles

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Domain
gl: Dominio

en: Amount
gl: Cantidade

en: One day
gl: Un día

en: One week
gl: Unha semana

en: State
gl: Estado

en: Serial
gl: Número de serie

en: Code
gl: Código

en: Owner
gl: Propietario

en: Store
gl: Tenda

en: Members
gl: Membros

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: Events
gl: Eventos

en: Start
gl: Comezo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Security
gl: Seguranza

en: Role
gl: Rol

en: Allow
gl: Permitir

en: User data
gl: Datos de usuario

en: External
gl: Externo

en: Users
gl: Usuarios

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Clone
gl: Clonar

en: Order
gl: Orde

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Template
gl: Modelo

en: Profile
gl: Perfil

en: Operation
gl: Operación

en: Duration
gl: Duración

en: Threshold
gl: Umbral

en: Function
gl: Función

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Condition
gl: Condición

en: Port
gl: Porto

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Pending
gl: Pendente

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Source
gl: Orixe

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Limit
gl: Límite

en: Period
gl: Periodo

en: day
gl: día

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Long
gl: Longo

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: Location map
gl: Localización do SWFObject

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Revert
gl: Volver

en: Extend
gl: Estender

en: Info
gl: Información

en: warning
gl: advertencia

en: critical
gl: crítico

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Permissions
gl: Permisos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Failed
gl: Fallo

en: Standard
gl: Estándar

en: Attach
gl: Adxuntar

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Review
gl: Revisión

en: Processing
gl: Procesando

en: disable
gl: desactivar

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Apply
gl: Aplicar

en: Assign
gl: Asignar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Copy
gl: Copiar

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: Debug
gl: Depuración

en: Yearly
gl: Anualmente

en: @count days
gl: @count días

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Server
gl: Servidor

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: Usage
gl: Uso

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: About
gl: Información

en: Report
gl: Informe

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: Zone
gl: Zona

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Output
gl: Saída

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Test Mode
gl: Modo de Proba

en: Private key
gl: Clave privada

en: Creator
gl: Creador

en: Store name
gl: Nome da tenda

en: Instances
gl: Instancias

en: Queue
gl: Cola

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Bundle
gl: Paquete

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.

en: Change date
gl: Cambiar data

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Lock
gl: Bloquear

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: There is no @label yet.
gl: Aínda non hai @label.

en: Apply to selected items
gl: Aplicar aos elementos seleccionados

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
