Cloud (6.0.0) - en to ne translation catalogue (147 entries)

en: tags
ne: ट्यागहरू

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Next
ne: अर्को

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: value
ne: मान

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Private
ne: निजि

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: up
ne: माथि

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: status
ne: स्थिति

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Host
ne: होस्ट

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Normal
ne: साधारण

en: OK
ne: ठिक छ

en: Authored by
ne: लेखक

en: Scale
ne: नाप

en: Medium
ne: माध्यम

en: Details
ne: विस्तृत

en: Code
ne: कोड

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Simple List
ne: साधारण लिस्ट

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Condition
ne: अवस्था

en: Source
ne: स्रोत

en: Long
ne: लामो

en: Info
ne: जानकारी

en: warning
ne: चेतावनी

en: critical
ne: गम्भीर

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: MB
ne: एम बी

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: 5
ne: ५

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 7
ne: ७

en: 8
ne: ८

en: 2
ne: २

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: 1
ne: १

en: Bundle
ne: पोका

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा

en: 100
ne: १००

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Platform
ne: प्लेटफर्म

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
