Cloud (6.1.0) - en to be translation catalogue (219 entries)

en: tags
be: тэгі

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Next
be: Наступны

en: enabled
be: уключана

en: enable
be: уключыць

en: value
be: значэнне

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Private
be: Прыватны

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: yes
be: так

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: Log
be: Журнал

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Resources
be: Рэсусры

en: Version
be: Версія

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: None
be: Аніводны(ая)

en: default
be: прадвызначана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Variable
be: Зменная

en: Image
be: Малюнак

en: Container
be: Кантэйнер

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: up
be: уверх

en: Import
be: Імпарт

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Schedule
be: Расклад

en: 1 Hour
be: 1 Гадзіна

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Manage
be: Кіраваць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Region
be: Рэгіён

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Unknown
be: Невядомы

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: status
be: статус

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Options
be: Налады

en: no
be: не

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: days
be: дні(дзён)

en: Active
be: Актыўна

en: Date format
be: Фармат даты

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Module
be: Модуль

en: Host
be: Хост

en: Never
be: Ніколі

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Revisions
be: Версіі

en: Field name
be: Назва поля

en: Count
be: Колькасць

en: Normal
be: Нармальны

en: N/A
be: Не даступна

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Scale
be: Маштаб

en: Medium
be: Сярэдні

en: Details
be: Падрабязна

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Domain
be: Дамен

en: Code
be: Код

en: Owner
be: Уладальнік

en: Day
be: Дзень

en: Table
be: Табліца

en: Start
be: Пачатак

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Allow
be: Дазволіць

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Order
be: Парадак

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Template
be: Шаблон

en: Profile
be: Профіль

en: Operation
be: Аперацыя

en: Duration
be: Працягласць

en: Function
be: Функцыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Condition
be: Умова

en: Rules
be: Правілы

en: Port
be: Порт

en: Pending
be: Чакае

en: Key
be: Ключ

en: 1 item | @count items
be[0]: 1 пункт
be[1]: @count пунктаў(ы)

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Source
be: Крыніца

en: Features
be: Функцыі

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: day
be: дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Long
be: Доўгі

en: Workflow
be: Плын працы

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Days
be: Дні

en: Extend
be: Пашырыць

en: Info
be: Інфармацыя

en: warning
be: папераджэньне

en: critical
be: крытычны

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Permissions
be: Правы

en: Cron
be: Крон

en: Standard
be: Стандарт

en: MB
be: МБ

en: Attach
be: Дадаць

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Running
be: Працуе

en: disable
be: адключыць

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Apply
be: Ужыць

en: Assign
be: Прызначыць

en: Select
be: Выбраць

en: Copy
be: Калькаваць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: @count days
be: @count дзён

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Language code
be: Код мовы

en: Profiles
be: Профілі

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Set
be: Устанавіць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: IP address
be: IP адрас

en: Bundle
be: Набор

en: 2 weeks
be: 2 тыдні

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Interface
be: Інтэрфейс

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.

en: ping
be: пінг

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Unknown error.
be: Невядомая памылка.

en: Instance
be: Асобнік

en: Future format
be: Будучы фармат

en: Past format
be: Мінулы фармат

en: Apply to selected items
be: Прымяніць да абраных элементаў

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.

en: @type: updated %label.
be: @type: аднавіў %label.
