Cloud (6.1.0) - en to mk translation catalogue (23 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Details
mk: Детали

en: Users
mk: Корисници

en: - All -
mk: - Сите -
