Cloud (6.1.0) - en to mn translation catalogue (56 entries)

en: tags
mn: демдектер

en: Home
mn: Кол арын

en: Status
mn: Байдал

en: Delete
mn: Ыраары

en: Submit
mn: Күүседири

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Username
mn: Ажыглакчының ады

en: Type
mn: Янзы

en: yes
mn: ийе

en: List
mn: Даңзы

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Language
mn: Дыл

en: Administration
mn: Эргелел

en: Yes
mn: Ийе

en: No
mn: Чок

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Өскертири

en: Date
mn: Ай, хүн

en: default
mn: ниити

en: Message
mn: Чагаа

en: Password
mn: Чажыт сөс

en: Image
mn: Чурук

en: Category
mn: Бөлүк

en: Name
mn: Ат

en: Import
mn: Импорттаары

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Default
mn: Ниити

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: View
mn: Көөрү

en: User
mn: Ажыглакчы

en: status
mn: байдал

en: Options
mn: Эдиглер

en: no
mn: чок

en: All
mn: Шупту

en: Block
mn: Аптара

en: Page
mn: Арын

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 хүн
mn[1]: @count хүн

en: Never
mn: Кажан-даа евес

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: Medium
mn: Ортумак

en: Day
mn: Хүн

en: Table
mn: Таблица

en: Users
mn: Ажыглакчылар

en: Operation
mn: Күүcедири

en: Long
mn: Узун

en: warning
mn: сагындыры

en: critical
mn: шүгүмчүлелдиг

en: MB
mn: МБ

en: About
mn: Дугайында
