Cloud (6.2.0) - en to lt translation catalogue (291 entries)

en: tags
lt: žymės

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Next
lt: Kitas

en: enabled
lt: įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Public
lt: Vieša

en: Log
lt: Įrašas

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Cost
lt: Savikaina

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Category
lt: Kategorija

en: Containers
lt: Konteineriai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: up
lt: viršun

en: Import
lt: Importuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Total
lt: Iš viso

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: States
lt: Būsenos

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: status
lt: būsena

en: User ID
lt: Nario ID

en: Options
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Create
lt: Kurti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: All
lt: Visi

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Never
lt: Niekada

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Revisions
lt: Versijos

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Normal
lt: Normalus

en: N/A
lt: N/D

en: OK
lt: Gerai

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: standard
lt: standartinis

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Details
lt: Išsamiai

en: Domain
lt: Domenas

en: Amount
lt: Suma

en: State
lt: Etapas

en: Serial
lt: Serija

en: Code
lt: Kodas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Members
lt: Nariai

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Events
lt: Įvykiai

en: Start
lt: Pradžia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Role
lt: Rolė

en: Allow
lt: Leisti

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: User data
lt: Naudotojo duomenys

en: External
lt: Išorinis

en: Users
lt: Nariai

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Order
lt: Tvarka

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Template
lt: Šablonas

en: Profile
lt: Profilis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Labels
lt: Žymės

en: Folder
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Port
lt: Šliuzas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Pending
lt: Laukiama

en: Key
lt: Raktas

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Source
lt: Šaltinis

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Features
lt: Savybės

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Limit
lt: Limitas

en: day
lt: diena

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Long
lt: Ilgas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Days
lt: Dienos

en: Extend
lt: Moduliai

en: Info
lt: Informacija

en: warning
lt: įspėjimas

en: critical
lt: kritiška

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Standard
lt: Standartinis

en: Attach
lt: Prisegti

en: Credit
lt: Kreditas

en: Quota
lt: Kvota

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Workspace
lt: Darbalaukis

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Processing
lt: Apdorojama

en: disable
lt: išjungti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Reason
lt: Priežastis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Assign
lt: Priskirti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Debug
lt: Derinimas

en: @count days
lt: @count dienos

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Addresses
lt: Adresai

en: Packages
lt: Pakuotės

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Report
lt: Ataskaita

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Zone
lt: Zona

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Started
lt: Pradėta

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Metric
lt: Metrinė

en: Regions
lt: Regionai

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Test Mode
lt: Testinė busena

en: API server
lt: API serveris

en: Store name
lt: Parduotuvės pavadinimas

en: Admin
lt: Adminas

en: IP address
lt: IP adresas

en: Bundle
lt: Paketas

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Lock
lt: Užrakints

en: Remove rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: There is no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: Strategy
lt: Strategija

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
lt[0]: %action buvo pritaikyta @count įrašui.
lt[1]: %action buvo pritaikyta @count įrašams.
lt[2]: %action buvo pritaikyta @count įrašų.

en: Completed @current step of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: Future format
lt: Ateities formatas

en: Past format
lt: Praeities formatas

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: MAC address
lt: MAC adresas

en: This must be an external URL such as %url
lt: Tai turi būti išorinis URL, pvz %url

en: Are you sure you want to delete these @items?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šias @items?
