Cloud (6.2.0) - en to pl translation catalogue (398 entries)

en: tags
pl: tagi

en: Home
pl: Strona główna

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Next
pl: Dalej

en: enabled
pl: włączone

en: enable
pl: włącz

en: value
pl: wartość

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Totals
pl: Razem

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Private
pl: Prywatne

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Public
pl: Publiczna

en: Log
pl: Dziennik

en: more
pl: więcej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Action
pl: Akcja

en: Cost
pl: Koszt

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Servers
pl: Serwery

en: Resources
pl: Zasoby

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Version
pl: Wersja

en: Go
pl: Idź

en: view
pl: przeglądaj

en: File
pl: Plik

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: None
pl: Brak

en: default
pl: domyślny

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Variable
pl: Zmienna

en: Image
pl: Obraz

en: Container
pl: Kontener

en: Category
pl: Kategoria

en: Containers
pl: Kontenery

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: up
pl: w górę

en: Import
pl: Importuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Large
pl: Duże

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Icon
pl: Ikona

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Event
pl: Termin

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Total
pl: Razem

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Attachment
pl: Załącznik

en: States
pl: Statusy

en: User
pl: Użytkownik

en: Check
pl: Sprawdź

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Options
pl: Opcje

en: no
pl: nie

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Create
pl: Utwórz

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: All
pl: Wszystko

en: days
pl: dni

en: Active
pl: Aktywne

en: Date format
pl: Format daty

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Module
pl: Moduł

en: Off
pl: Wyłączony

en: Never
pl: Nigdy

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Role ID
pl: ID roli

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Revisions
pl: Wersje

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Count
pl: Liczba

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Conditions
pl: Warunki

en: Normal
pl: Zwykły

en: N/A
pl: niedostępne

en: Nodes
pl: Węzły

en: Authored by
pl: Autor

en: Processor
pl: Procesor

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Scale
pl: Skala

en: Medium
pl: Średnie

en: Volume
pl: Głośność

en: standard
pl: standardowy

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Details
pl: Szczegóły

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Domain
pl: Domena

en: Amount
pl: Ilość

en: One week
pl: Jeden tydzień

en: One month
pl: Jeden miesiąc

en: State
pl: Stan

en: Serial
pl: Numer seryjny

en: Desc
pl: Malejąco

en: Code
pl: Kod

en: Owner
pl: Właściciel

en: Jobs
pl: Oferty

en: Store
pl: Sklep

en: Members
pl: Członkowie

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: GB
pl: Wielka Brytania

en: Day
pl: Dzień

en: Table
pl: Tabela

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Start
pl: Początek

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Role
pl: Rola

en: Allow
pl: Zezwól

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: User data
pl: Dane użytkownika

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Simple List
pl: Zwykła lista

en: Clone
pl: Klonuj

en: Order
pl: Kolejność

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Template
pl: Szablon

en: Profile
pl: Profil

en: Operation
pl: Czynność

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Threshold
pl: Próg

en: Function
pl: Funkcja

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: 1 Year
pl: 1 rok

en: City
pl: Miasto

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Labels
pl: Etykiety

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Condition
pl: Warunek

en: Rules
pl: Reguły

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Shared
pl: Udostępnione

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Key
pl: Klucz

en: Token
pl: Wzorzec

en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Source
pl: Źródło

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Parameters
pl: Parametry

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Period
pl: Okres

en: day
pl: dzień

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Long
pl: Długa

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Location map
pl: Mapa lokalizacji

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Revert
pl: Przywróć

en: Days
pl: Dni

en: Selector
pl: Selektor

en: Object
pl: Obiekt

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Info
pl: Informacja

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: critical
pl: sytuacja krytyczna

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Max
pl: Maksimum

en: Scope
pl: Zasięg

en: Schedules
pl: Harmonogramy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Standard
pl: Standardowe

en: Attach
pl: Załącz

en: Resume
pl: Wznów

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Review
pl: Podgląd

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Running
pl: Uruchomione

en: Run
pl: Uruchom

en: disable
pl: wyłącz

en: Storage
pl: Magazyn

en: Limits
pl: Limity

en: Mail Settings
pl: Ustawienia maili

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Reason
pl: Powód

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Assign
pl: Powiąż

en: Select
pl: Wybierz

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Variables
pl: Zmienne

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Yearly
pl: Rocznie

en: @count days
pl: @count dni

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Request
pl: Żądanie

en: Once a day
pl: Raz na dzień

en: Language code
pl: Kod języka

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: Profiles
pl: Profile

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Server
pl: Serwer

en: Services
pl: Serwisy

en: Usage
pl: Użycie

en: Detail
pl: Szczegół

en: 3 days
pl: 3 dni

en: Addresses
pl: Adresy

en: Organization
pl: Organizacja

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Locked
pl: Zablokowany

en: About
pl: O stronie

en: Report
pl: Raport

en: sort by @s
pl: sortuj według @s

en: Zone
pl: Strefa

en: Suspend
pl: Zawieś

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Regions
pl: Regiony

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: The description.
pl: Opis.

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Memory
pl: Pamięć

en: Region name
pl: Nazwa regionu

en: Parameter
pl: Parametr

en: rule
pl: zasada

en: Email Settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Creator
pl: Twórca

en: Instances
pl: Instancje

en: Snapshot
pl: Zrzut

en: Create snapshot
pl: Utwórz zrzut

en: Queue
pl: Kolejka

en: IP address
pl: Adres IP

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: Owner ID
pl: ID właściciela

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Service name
pl: Nazwa serwisu

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: Image type
pl: Typ obrazka

en: Change date
pl: Zmień datę

en: click here
pl: kliknij tu

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: Platform
pl: Platforma

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Min
pl: Minimum

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Tooltip
pl: Dymek

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Allow multiple values
pl: Zezwalaj na wielokrotne wartości

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Resource
pl: Zasób

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Policy
pl: Polityka

en: Spreadsheet
pl: Arkusz kalkulacyjny

en: Interface
pl: Interfejs

en: Scheduler
pl: Planista

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Cluster
pl: Grupa

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Progress
pl: Postęp

en: Remove rule
pl: Usuń regułę

en: Start processing
pl: Rozpocznij przetwarzanie

en: Amazon S3 Bucket
pl: Pojemnik Amazon S3

en: Geocoder
pl: Geokoder

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Description:
pl: Opis:

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Pager options
pl: Opcje stronicowania

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Creation Date
pl: Data utworzenia

en: Secret
pl: Sekret

en: No cache
pl: Brak pamięci podręcznej

en: Interfaces
pl: Interfejsy

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Access Key
pl: Klucz dostępu

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Capacity
pl: Pojemność

en: The ID of the user.
pl: ID użytkownika.

en: Component name
pl: Nazwa komponentu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Snapshots
pl: Migawki

en: Master
pl: Główny

en: Rollback
pl: Cofnij

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Resource type
pl: Typ zasobu

en: 1 item
pl: 1 element

en: One year
pl: Jeden rok

en: There is no @label yet.
pl: Nie ma jeszcze @label.

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
pl[0]: Wykonano akcję %action dla @count elementu.
pl[1]: Wykonano akcję %action dla @count elementów.
pl[2]: Wykonano akcję %action dla @count elementów.

en: Update this item
pl: Aktualizuj tę pozycję

en: Add a form element that lets you run operations on multiple users.
pl: Dodaj element formularza, który umożliwia wykonywanie operacji na wielu użytkownikach jednocześnie.

en: No items.
pl: Brak elementów.

en: Completed @current step of @total.
pl: Ukończono krok @current z @total.

en: User operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla użytkownika

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
pl: Brak dostępu do wykonania akcji %action na @entity_type_label %entity_label.

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
pl: Tłumaczenie @entity-type %label @language zostało usunięte.

en: Entity link
pl: Odnośnik encji

en: Future format
pl: Format przyszły

en: Past format
pl: Format przeszły

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję tłumaczenia na język @language z dnia %revision-date?

en: Revert content shared among translations
pl: Przywróć zawartość dzieloną między tłumaczeniami

en: Workspaces
pl: Obszary robocze

en: Workspace ID
pl: ID obszaru roboczego

en: Apply to selected items
pl: Zastosuj do wybranych elementów

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.

en: @type: updated %label.
pl: @type: uaktualniono %label.

en: Are you sure you want to delete this @item? | Are you sure you want to delete these @items?
pl[0]: Czy na pewno usunąć ten @item?
pl[1]: Czy na pewno usunąć te @items?
pl[2]: Czy na pewno usunąć te @items?

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
pl[0]: Usunięto @count element.
pl[1]: Usunięto @count elementy.
pl[2]: Usunięto @count elementów.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
pl[0]: @count element nie został usunięty ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[1]: @count elementy nie zostały usunięte ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[2]: @count elementów nie zostało usuniętych ze względu na brak wymaganych uprawnień.

en: @interval hence
pl: odtąd co @interval
