Cloud (all releases) - en to af translation catalogue (138 entries)

en: tags
af: etikette

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Next
af: Volgende

en: enabled
af: geaktiveer

en: enable
af: aktiveer

en: value
af: waarde

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Totals
af: Totale

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Private
af: Privaat

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: Log
af: Logboek

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Action
af: Aksie

en: Cost
af: Koste

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Servers
af: Bedieners

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Daily
af: Daagliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Variable
af: Veranderlike

en: Image
af: Beeld

en: Container
af: Houer

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: up
af: op

en: Import
af: Voer in

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Large
af: Groot

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: 1 hour
af: 1 uur

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Unknown
af: Onbekend

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Host
af: Masjien

en: Never
af: Nooit

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Revisions
af: Weergawes

en: Normal
af: Normaal

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Code
af: Kode

en: Table
af: Tabel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: Allow
af: Toelaat

en: Users
af: Gebruikers

en: Order
af: Bestelling

en: Profile
af: Profiel

en: Operation
af: Operasie

en: Pending
af: Hangende

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Source
af: Bron

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Long
af: Lank

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Revert
af: Rol terug

en: warning
af: waarskuwing

en: critical
af: kritiek

en: Revision
af: Weergawe

en: Permissions
af: Regte

en: Attach
af: Aanheg

en: Review
af: Hersiening

en: Processing
af: Verwerking

en: disable
af: deaktiveer

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: Profiles
af: Profiele

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
