Cloud (all releases) - en to et translation catalogue (318 entries)

en: tags
et: sildid

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Next
et: Järgmine

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Totals
et: Kokku

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Private
et: Privaatne

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Public
et: Avalik

en: Log
et: Logi

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Action
et: Tegevus

en: Cost
et: Maksumus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Servers
et: Serverid

en: Resources
et: Ressursid

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: None
et: Puudub

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Container
et: Konteiner

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: up
et: üles

en: Import
et: Impordi

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Large
et: Suur

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Icon
et: Ikoon

en: Schedule
et: Ajasta

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Manage
et: Halda

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: 1 hour
et: 1 tund

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Total
et: Kokku

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: States
et: Olekud

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Check
et: Kontrolli

en: status
et: olek

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Options
et: Valikud

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Create
et: Loo

en: Exclude
et: Jäta välja

en: All
et: Kõik

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Count
et: Arv

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Conditions
et: Tingimused

en: Normal
et: Tavaline

en: N/A
et: Puudub

en: OK
et: Olgu

en: Nodes
et: Postitused

en: Authored by
et: Autor

en: Processor
et: Töötleja

en: 1 day
et: 1 päev

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Medium
et: Keskmine

en: Volume
et: Maht

en: standard
et: tavaline

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Details
et: Üksikasjad

en: Id
et: ID

en: Domain
et: Domeen

en: Amount
et: Kogus

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Owner
et: Omanik

en: Jobs
et: Tööd

en: Store
et: Pood

en: Members
et: Liikmed

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: Start
et: Algus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: Allow
et: Luba

en: User data
et: Kasutaja andmed

en: External
et: Väline

en: Users
et: Kasutajad

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Clone
et: Klooni

en: Order
et: Järjestus

en: Template
et: Mall

en: Profile
et: Profiil

en: Operation
et: Operatsioon

en: Duration
et: Kestus

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Function
et: Funktsioon

en: Notifications
et: Teated

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Labels
et: Sildid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Condition
et: Tingimus

en: Rules
et: Reeglid

en: Shared
et: Jagatud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Pending
et: Ootel

en: Key
et: Võti

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Source
et: Allikas

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Features
et: Omadused

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Limit
et: Limiit

en: Period
et: Ajavahemik

en: day
et: päev

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Long
et: Pikk

en: Workflow
et: Töövoog

en: Revert
et: Lähtesta

en: Extend
et: Laienda

en: warning
et: hoiatus

en: critical
et: kriitiline

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Permissions
et: Õigused

en: Max
et: Maksimaalne

en: Scope
et: Ulatus

en: Schedules
et: Plaanilised

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Standard
et: Standardne

en: Attach
et: Pane kaasa

en: Credit
et: Kreedit

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Workspace
et: Tööruum

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Review
et: Kontroll

en: Processing
et: Töötlemine

en: disable
et: keela

en: Storage
et: Ladu

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Cloud
et: Pilv

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Reason
et: Põhjus

en: Apply
et: Rakenda

en: Assign
et: Määra

en: Select
et: Vali

en: Copy
et: Kopeeri

en: Variables
et: Muutujad

en: Workflow status
et: Töövoo olek

en: Debug
et: Siluma

en: @count days
et: @count päeva

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Once a day
et: Kord päevas

en: Language code
et: Keele kood

en: Profiles
et: Profiilid

en: 1 Minute
et: 1 minut

en: 5 Minutes
et: 5 minutit

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Service
et: Teenus

en: Set
et: Vali

en: Addresses
et: Aadressid

en: Packages
et: Pakid

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Report
et: Teavita

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: Zone
et: Tsoon

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Regions
et: Regioonid

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Parameter
et: Parameeter

en: Email Settings
et: E-posti sätted

en: Creator
et: Looja

en: Store name
et: Poe nimi

en: Admin
et: Administraator

en: IP address
et: IP-aadress

en: Bundle
et: kogum

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Owner ID
et: Omaniku ID

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Dashboard
et: Töölaud

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Min
et: Minimaalne

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Resource
et: Ressurss

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Lock
et: Lukusta

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Amazon S3 Bucket
et: Amazon S3 korv (bucket)

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Pager options
et: Pageri valikud

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: Architecture
et: Arhitektuur

en: Location Longitude
et: Asukoha pikkuskraad

en: Interfaces
et: Liidesed

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Access Key
et: Kiirklahv

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Capacity
et: Maht

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Extra Large
et: Suurim

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Resource type
et: Ressursi tüüp

en: 1 item
et: 1 element

en: @count items
et: @count elementi

en: There is no @label yet.
et: @label ei eksisteeri veel.

en: Update this item
et: Uuenda seda elementi

en: Add a form element that lets you run operations on multiple users.
et: Lisa vormielement, mis lubab käivitada toiminguid mitme kasutajaga korraga.

en: Completed @current step of @total.
et: Lõpetatud @current sammu @total-st.

en: Entity link
et: Olemi link

en: Future format
et: Tuleviku formaat

en: Past format
et: Mineviku formaat

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Workspace ID
et: Tööruumi ID

en: Apply to selected items
et: Rakenda valikule

en: @type: updated %label.
et: @type: uuendati %label.

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
et[0]: Kustutatud @count kirje.
et[1]: Kustutatud @count kirjet.

en: This must be an external URL such as %url
et: See peab olema väline veebi-aadress nagu näiteks  %url
