Cloud (all releases) - en to lv translation catalogue (283 entries)

en: tags
lv: birkas

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Next
lv: Tālāk

en: enabled
lv: iespējots

en: enable
lv: ieslēgt

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Private
lv: Privāts

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Public
lv: Publisks

en: Log
lv: Žurnāls

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Action
lv: Darbība

en: Cost
lv: Izmaksas

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Servers
lv: Servisi

en: Resources
lv: Resursi

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: None
lv: Nav

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Image
lv: Attēls

en: Container
lv: Konteiners

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: up
lv: augšup

en: Import
lv: Importēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Large
lv: Liels

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Icon
lv: Ikona

en: Schedule
lv: Grafiks

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Image ID
lv: Attēla ID

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Total
lv: Kopā

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: States
lv: Stāvokļi

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Pārbaude

en: status
lv: statuss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Options
lv: Iespējas

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Create
lv: Izveidot

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: All
lv: Visi

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Host
lv: Serveris

en: Never
lv: Nekad

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Count
lv: Skaits

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Normal
lv: Normāls

en: N/A
lv: N/P

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Authored by
lv: Autors

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Scale
lv: Mērogot

en: Medium
lv: Vidējs

en: standard
lv: standarta

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Domain
lv: Domēns

en: Amount
lv: Summa

en: One day
lv: Viena diena

en: One week
lv: Viena nedēļa

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owner:
lv: Īpašnieks:

en: Store
lv: Veikals

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Events
lv: Notikumi

en: Start
lv: Sākt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: Role
lv: Loma

en: Allow
lv: Atļaut

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: User data
lv: Lietotāja dati

en: External
lv: Ārējais

en: Users
lv: Lietotāji

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Clone
lv: Klonēt

en: Order
lv: Secība

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Profile
lv: Profils

en: Operation
lv: Operācija

en: Duration
lv: Ilgums

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Function
lv: Funkcija

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: City
lv: Pilsēta

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Port
lv: Ports

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Pending
lv: Gaida

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Source
lv: Avots

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Limit
lv: Limits

en: Period
lv: Periods

en: day
lv: diena

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Long
lv: Garš

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Days
lv: Dienas

en: Selector
lv: Selektors

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: warning
lv: brīdinājumi

en: critical
lv: kritisks

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Max
lv: Maks.

en: Changed
lv: Labots

en: Standard
lv: Standarta

en: Attach
lv: Pievienot

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Workspace
lv: Darbvieta

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Processing
lv: Apstrādē

en: disable
lv: izslēgt

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Assign
lv: Piešķirt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Copy
lv: Kopēt

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Sites
lv: Vietnes

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: @count days
lv: @count dienas

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Profiles
lv: Profili

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Addresses
lv: Adreses

en: Packages
lv: Iepakojumi

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Zone
lv: Zona

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Started
lv: Sākts

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Metric
lv: Metrisks

en: Image Type
lv: Attēla tips

en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Store name
lv: Veikala nosaukums

en: IP address
lv: IP adrese

en: Bundle
lv: Komplekts

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: Image type
lv: Attēla veids

en: Change date
lv: Mainīt datumu

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Interface
lv: Interfeiss

en: Scheduler
lv: Plānotājs

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: ping
lv: pings

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Import Images
lv: Importēt attēlus

en: 1 item
lv: 1 ieraksts

en: @count items
lv: @count ieraksti

en: Future format
lv: Nākotnes formāts

en: Past format
lv: Pagātnes formāts

en: Apply to selected items
lv: Pielietot izvēlētajiem vienumiem

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
lv[0]: Dzēsts @count vienums.
lv[1]: Dzēsti @count vienumi.
lv[2]: Dzēsti @count vienumi.
