Cloud (all releases) - en to my translation catalogue (117 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Go
my: သွားမည်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Large
my: အကြီး

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: day
my: နေ့

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Long
my: ရှည်ရှည်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: critical
my: ဆိုးရွားနေသည့်/ဆိုးရွားနေ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Standard
my: စံ

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: Copy
my: ကူးရန်

en: @count days
my: @count ရက်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Interface
my: အသွင်အပြင်
